ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vredestein

Vredestein


Pneumatiky Vredestein

Holandská společnost Vredestein byla založená v roce 1908 jako gumárenský podnik. S výrobou pneumatik začala však až mnohem později, ve druhé polovině čtyřicátých let. Po desetiletích výzkumu se produkce pneu Vredestein dostala na vysokou kvalitativní úroveň. Vredestein je velmi zajímavá společnost s netradičním přístupem, stylem i sebevědomím. Díky tomu se pneumatiky Vredestein prosadily i v pneu segmentech, které ovládá Michelin a Continental. Firma je symbolem dravosti a odvahy, kterou vyjadřuje i její motto: Neprodáváme pneumatiky, prodáváme Vredestein. Od května roku 2009 je pneu společnost Vredestein součástí velkého indického koncernu Apollo Tyres Ltd.


Pneu Vredestein, nezávislý výrobce pneumatik

Vredestein je jedním z mála výrobců pneu, který je naprosto nezávislý. Síla společnosti je dále založená na: tržní orientaci, kreativitě a flexibilitě. Všechny procesy jsou plně pod kontrolou Vredesteinu, od vývoje pneu přes jejich výrobu až po uvádění pneumatik na trh nebo logistiku. Firma má pružnou organizační strukturu, která rychle reaguje na potřeby trhu.

Dalším klíčem k úspěchu Vredesteinu je výroba pneumatik, které disponují špičkovými parametry a dostupnou cenou. V případě firmy Vredestein nejde pouze o marketingový slogan, ale odráží skutečnou realitu současného pneu trhu, kde si společnost vede velmi úspěšně. Tímto si hlasitě říká o zájem všech řidičů, kteří uvažují o nákupu nových pneu.

Pneumatiky Vredestein, sortiment pneu

Vredestein produkuje pneumatiky pro osobní, nákladní vozy i offroady, a dále pneumatiky pro průmyslová či zemědělská vozidla. Hlavní výroba pneumatik Vredestein probíhá v Holandsku, pneumatiky pro zemědělské stroje se vyrábějí v několika dalších továrnách, např.: v Indii, Thajsku nebo Indonésii. Holandská továrna Vredesteinu ve městě Enschede patří mezi nejmodernější podniky svého druhu na světě díky vysokým investicím do její technologické úrovně.

Pneu Premium Styling podle Vredesteinu, exkluzivní pneumatiky

Vredestein je první a dosud jediný výrobce pneu, který nabízí speciální sérii zimních pneumatik. Celkem 25 modelů zimních pneu je určeno pro řidiče výkonných vozidel s vysokými nároky. Dvorním návrhářem pneu Vredestein je slavné studio Giugiaro Design, které je také autorem designu prémiové řady zimních pneu. Vedle elegantního a působivého vzhledu disponují tyto pneumatiky vysokými bezpečnostními parametry. Není proto divu, že získaly nejvyšší známky v mnoha předních mezinárodních testech pneu.

Zimní pneumatiky Vredestein Snowtrac 3, nejlepší zimní pneu!


Vredestein Snowtrac 3 opět vítězí v testech zimních pneumatik

Firma Vredestein zaznamenala další úspěch. Zimní pneumatiky Vredestein Snowtrac 3 se staly již podruhé za sebou vítězem většiny významných pneu testů: ADAC, ÖAMTC, Stiftung Warentest, TCS atd. Pneumatiky dosahují v zimních podmínkách vynikajících jízdních vlastností díky novému dezénu běhounu, který zajišťuje velmi dobrý odvod vody či sněhu. Provedení záběrových hran snižuje prokluz pneu a jejich opotřebení.

Pneumatiky Snowtrac 3 vedou výborně stopu i na sněhu a jsou odolné proti ztrátě přilnavosti k vozovce vlivem vody, tedy proti aquaplaningu. Pneumatiky jsou vyrobené z nové směsi, která pochází z výzkumných laboratoří firmy Vredestein.

Vredestein v případě pneumatiky Snowtrac 3 také opět potvrdil, že je výrobcem špičkových pneu za dostupnou cenu. V celkovém hodnocení totiž pneumatiky vynikají i nízkou pořizovací cenou ve srovnání s ostatními výrobci pneu.