ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rotex

Rotex


Pneumatiky Rotex

Značka Rotex vznikla v roce 2000, ale navzdory své mladosti se pneumatiky Rotex velmi rychle rozšířily na všech světových pneu trzích. Vlastníkem značky Rotex je významná německá velkoobchodní společnost Meyer Lissendorf GmbH & Co. KG. Pneumatiky ROTEX patří do ekonomického segmentu a nabízí kvalitu za velmi výhodnou cenu.

Pneu Rotex, výrobní linie Michelin a Hankook

Výroba pneumatik Rotex probíhá na základě smluvní produkce v několika továrnách. Například letní pneumatiky Rotex se dělí na dvě samostatné technologické linie:

  • ROTEX I - vyrábí srbská společnost Tigar, která patří do skupiny Michelin Group. Tuto výrobní řadu reprezentují letní pneumatiky Rotex T2000, H2000, V2000 a pneumatiky pro LT CARGOMASTER, CARGOMASTER II.
  • ROTEX II - vyrábí korejský pneu gigant, společnost Hankook. Řadíme sem dezén pneu RS02.


Pneu Rotex, pneumatiky pro osobní a užitkové vozy

Pneumatiky Rotex reprezentuje dobrá kvalita, atraktivní vzhled běhounu a velmi příznivá cena. Bohatě lamelizovaný běhoun pneumatik zaručuje vynikající přilnavost, kvalitní záběr i stabilitu pneu na všech typech povrchů. Směs obsahující siliku poskytuje stálost při nízkých teplotách a dobrý kilometrový výkon. Uspořádání dezénových figur a konstrukce pneumatiky garantují výjimečnou hladinu jízdního komfortu.

Pneumatiky Rotex se produkují v mnoha verzích. Hlavním těžištěm odbytu jsou především zimní a letní pneumatiky pro osobní auta a lehká nákladní vozidla. Díky široké nabídce modelů a dobré ovladatelnosti na všech typech povrchů patří pneumatiky Rotex mezi velice oblíbené na českém a slovenském pneu trhu.