ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kingstar

Kingstar


Pneumatiky Kingstar pod křídly Hankook Tire

Značka Kingstar se prosazuje v různých oblastech automobilového byznysu a patří i mezi významné výrobce pneumatik. Firma byla založená v roce 2000 jako dceřinná společnost jihokorejského výrobce pneumatik, firmy Hankook Tire, která patří mezi největší světové producenty pneu. Díky tomuto spojení Kingstar exportuje pneumatiky a další svoje výrobky do celého světa. Zejména v posledních letech zaznamenala značka Kingstar dynamický růst a stala se jedním z předních světových výrobců pneu.

Pneu Kingstar, příznivý poměr výkon/cena

Pod dohledem slavného jihokorejského pneu impéria Hankook vyrábí Kingstar pneumatiky velmi dobré kvality se zárukou vysoké bezpečnosti a spolehlivosti. Přestože jsou pneumatiky Kingstar především čínské výroby těší velmi dobré pověsti v USA, Evropě a Africe. Díky nižším výrobním a provozním nákladům produkuje Kingstar pneumatiky za velmi příznivou cenu. Výroba pneumatik probíhá v souladu s managementem kvality podle certifikace ISO 9001:2000, která zvýšila efektivitu firemních procesů a přispěla k souladu s mezinárodními standardy.

Pneumatiky Kingstar, pneu do každého počasí

Letní pneumatiky Kingstar jsou pověstné nízkou hladinou hluku, rychlým odvodem vody a rovnoměrným opotřebením. Zimní pneu Kingstar dobře zvládají těžké sněhové podmínky, mají skvělý záběr i v hlubším sněhu.